Naša spoločnosť sa venuje predovšetkým predajú profesionálnej chémie pre GASTRO zariadenia a firmy.  Okrem vlastných výrobkov, ktoré vyrábame na Slovensku GA PROFESSIONAL, sme najväčším predajcom frmy ECOLAB a výhradným predajcom nemeckej firmy DREITURM. Pre veľké spoločnosti zabezpečujeme celkový servis v oblasti čistenia : poradenstvo, HACCP, plány čistenia, zaškolenie personálu, analýza spotreby na jednotlivých strediskách.
 

V roku 2017 sme rozšírili naše portfólio o produkty pre bežného zákazníka a otvorili sme v Trenčíne kamenný obchod o rozlohe 300 m2 so soritmentom:
- prírodná kozmetika a drogéria 
- zdravá výživa
- barbershop 

Sme obchodný partner, ktorý má individuálny prístup ku každému zákazníkovi.Naša spoločnosť poskytuje kompletné hygienické riešenia v týchto oblastiach:

  • sanitárne čistenie a dezinfekcia
  • základné čistenie a ošetrovanie povrchov
  • čistenie kuchynských priestorov
  • strojové umývanie
  • hygienické dávkovacie zariadenia

Dopravu tovaru zabezpečujeme na miesto určenia.Na základe požiadavky Vám vypracujeme: sanitačný plán, HACCP, čistiaci program.V našom internetovom obchode Vám predstavujeme sortiment výrobkov určených pre domácnosti, ale aj na profesionálne využitie. Vlasová, pleťová, telová a dekoratívna kozmetika vhodne dopĺňajú náš sortiment.

Dôsledne dodržujeme farebné kódovanie našich produktov a kvalitatívne požiadavky podľa európskych noriem tak, aby Vám zjednodušili zaobchádzanie s našimi výrobkami. Správne používanie jednotlivých výrobkov v ponuke zabezpečuje:

  • znázornenie dávkovania
  • pH hodnoty
  • oblasť použitia

Radi zodpovieme Vaše otázky ohľadne riešení pre oblasti ako sú čistenie, upratovanie, hygiena, dezinfekcia. V našom e-shope nájdete produkty pre profesionálne ale i domáce použitie.

Našu ponuku sme rozdelili do kategórií

Objektová hygiena

Profesionálne riešenie čistiacich prostriedkov pre objektovú hygienu. Prostriedky na čistenie všetkých druhov podlahových krytín, nábytku a nerezu. Špeciálne parfumované prostiedky pre dlhotrvajúci voňavý efekt.

Kuchynská hygiena

Produkty bez ktorých sa žiadna kuchyňa nezaobíde. Čistiace prostriedky na bežné umývanie riadu, odmastňovanie, ako aj proti vápenatým usadeninám v umývačkách riadu a taktiež čistiace prostriedky na čistenie rúr a grilov.

Sanitárne čistenie

Vysoko kvalitné čistiace prostiedky na účinné čistenie sanitárnych zariadení. Produkty pre čistenie WC, odstraňovanie plesní, vodného kameňa a hrdze.

Dezinfekcia

Účinné prostriedky pre plošnú dezinfekciu v potravinárskych, zdravotníckych a iných prevádzkach. Dezinfekčné prostiredky pre bežnú ale i preventívnu dezinfekciu

Čistenie skla

Šetrné prostriedky na čistenie skiel, zrkadiel a iných sklenených povrchov. Intenzívne čistice účinky, uschnutie bez šmúh.

Eko produkty

Ochrana prírody pri čistení sa stala samozrejmosťou. S našimi ekologickými čistiacimi prostriedkami na všetky povrchy, podlahy a sanitu docielite harmóniu s prírodou.

Čistiace doplnky

Čistiace prostriedky s kvalitnými doplnkami zvyšujú a zefektívňujú proces čistenia. Vhodne vybrané doplnky výrazne pomôžu uľahčiť každé čistenie.

Hotelová kozmetika

Komplexné riešenie hygienckého servisu pre hostí ubytovacích zariadení.

Kúpeľňové doplnky

Interiérové vybavenie pre hotelové izby, kúpeľne a toalety.

Papierový sortiment

Papier pre hygienu rúk, toaletný papier, priemyselné rolky, papier do dávkovačov, kozmetické utierky.

Ponuka dávkovačov

Kvalitné a úsporné dávkovače nielen na papierové produkty a mydlá.

Odosielame expresne

Prijaté objednávky odosielame
do 24 hodín

Doručenie zdarma

Pri nákupe nad 50 €
je poštovné zdarma

Robíme to s radosťou

Naša práca nás baví a robíme
ju denne s úsmevom

Darček

Ku každej objednávke od nás
dostane darček zdarma